مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصرزبان - تاسیس 1388

موسسه ترجمه و زبانهاي خارجي

تغییر زمان آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۹

تغییر زمان آزمون کارشناسی ارشد 1399

تغییر زمان آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۹ تیتر اصلی اخبار امروز است. بر اساس اطلاعیه اعلامی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور زمان برگزاری آزمون ارشد تغییر یافت. سازمان سنجش اعلام کرده است که برگزاری مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز ۲۹ فروردین ماه خواهد بود. لذا به دلیل اهمیت این موضوع و امکان بروز اختلالات احتمالی در امر برگزاری زمان آزمون کشور تغییر می یابد.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور در اسفند ۱۳۹۸ و فروردین ۱۳۹۹ برگزار می گردد. این تغییر باعث خواهد شد به دلیل رفع تداخل موجبات رفاه شرکت کنندگان فراهم شده و تمهیدات بهتری پیش بینی گردد.

بر این اساس کلیه داوطلبان این آزمون بایستی مدنظر داشته باشند طبق جدول زمان بندی اقدام نمایند. تنها کافی است این افراد پس از پرینت کارت ورود به جلسه در روز اعلامی با در دست داشتن مدرک شناسایی و لوازم مورد نیاز در جلسه حضور یابند.

سایر موارد مندرج در جدول زمان بندی کنکور ارشد ۱۳۹۹ تغییر نکرده و به قوت خود باقی است. اکیداً به کلیه داوطلبان توصیه می گردد مرتباً پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور را کنترل نمایند. کلیه اخبار و اطلاعیه های مصوب در بخش کارشناسی ارشد قابل مشاهده می باشد.

تلاش خواهیم کرد با پوشش این اخبار و اطلاعیه در شبکه های اجتماعی و وب سایت موسسه عصر زبان موجبات اطلاع رسانی بهتر را فراهم کنیم. مجدداً تاکید می گردد اخبار و هر گونه تغییر در روند برگزاری آزمون تنها از طریق وب سایت سازمان سنجش معتبر می باشد.

این سازمان نیز به طور مکرر اعلام کرده است به جز وب سایت www.sanjesh.org هیچگونه پایگاه اطلاع رسانی دیگری در اینترنت ندارد. لذا داوطلبان با مراجعه به این وب سایت خود را به روز نگه دارند. تغییر زمان آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۹ تنها با مجوز ستاد ملی کرونا انجام خواهد شد.

نظرات