مشاوره و سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه مقالات

موسسه عصر زبان - تاسیس 1383

مرکز تخصصی ترجمه و زبان های خارجی

دانلود دفترچه سئوالات کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۷ مجموعه زبان انگلیسی

دفترچه سئوالات ارشد زبان را برای این بخش در نظر گرفته ایم. در این قسمت می توانید دفترچه سئوالات کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۷ مجموعه زبان انگلیسی را دریافت نمایید. دو فایل زیر سئوالات و کلید آزمون را در بر می گیرد.

دفترچه سئوالات ارشد زبان

آژمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷ در اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ برگزار گردید. نتایج این آزمون در سه ماهه دوم سال اعلام گردید. دفترچه سئوالات ارشد زبان حاوی تمامی مواد سه رشته مجموعه زبان انگلیسی است. سه رشته این مجموعه عبارتند از:

  • رشته زبان و ادبیات انگلیسی
  • رشته آموزش زبان انگلیسی
  • رشته مترجمی زبان انگلیسی

سئوالات در دو بخش زبان عمومی(انگلیسی) و زبان تخصصی هر رشته در نظر گرفته شده است. سئوالات به طور مساوی در هر بخش ۶۰ سئوال می باشد. نکته حائز اهمیت این است که تمامی سئوالات هر سه رشته در یک دفترچه ارائه می گردد. داوطلبان بر اساس رشته موردنظر ثبت نامی به سئوالات پاسخ می دهند.

دانلود کلید سئوالات ارشد زبان ۱۳۹۷

دانلود دفترچه سئوالات ارشد زبان ۱۳۹۷

نکته: کلید سئوالات این دفترچه کلید اولیه بوده و قابل اعتراض برای داوطلبان نمی باشد.  علاقمندان به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ نیز می توانند جهت رویت جدول زمانبندی برگزاری آزمونهای سال ۱۳۹۸ اینجا را کلیک نمایند.

نظرات