مشاوره و سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید.سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد.امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه مقالات

موسسه عصر زبان - تاسیس 1388

مرکز تخصصی ترجمه و زبان های خارجی

درس زبان انگلیسی دانش آموزان

درس زبان دانش آموزان

چرا درس زبان انگلیسی را اننتخاب کرده ایم؟

درس زبان انگلیسی دانش آموزان از مهم ترین دروس در مدارس کشور است. موسسه عصر زبان همیشه تلاش نموده است، تامین کننده نیاز ایرانیان در حیطه زبان های خارجی باشد. در این بین، دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشور نقش حیاتی دارند. با توجه به ارائه پیشنهاد از سوی همکاران واحد تحقیق و توسعه، بر آن شدیم تا این بخش را نیز به عصر زبان اضافه کنیم.

متاسفانه آموزش زبان در ایران برخلاف سابقه طولانی، کیفیت لازم را ندارد. تا جایی که دانش آموزان در حالی که از ابتدایی ترین سالهای آموزش خود، وارد حیطه زبان می شوند اما سواد کافی را ندارند. دانش آموزان در ایران، از دوره اول متوسط یعنی پایه هفتم، درس زبان را در برنامه مدرسه خود دارند. نبود سیستم های آموزشی نوین، آگاه نبودن معلمان به روش های تدریس جدید، تعاملی نبودن کلاس و دروس خشک و خسته کننده از علل عدم موفقیت دانش آموزان کشور در این درس است.

چرا این بخش رایگان است؟

همانطور که اشاره شد اهمیت درس زبان انگلیسی بر هیچ کس پوشیده نیست. زبان انگلیسی در بین ده زبان اول دنیا از حیث تعداد گویشوران قرار دارد. فراگیری زبان انگلیسی برای دانش آموزان ایرانی کاملاً ضروری است. یادگیری این زبان می تواند تضمین کننده آینده بچه های ما باشد.به همین جهت در عین اینکه هزینه راه اندازی این بخش قابل توجه بوده است اما آن را پیشکشی برای فرزندان ایران کرده ایم.

چه مطالبی در این بخش قرار دارد و روش تدریس چطور است؟

درس زبان انگلیسی تمامی مقاطع تحصیلی و رشته های مختلف در این صفحه تدریس خواهد شد. تدریس به روش تصویری، صوتی و متنی خواهد بود. تمامی آموزش های ارائه شده صد در صد رایگان است. 

آموزش بر اساس آخرین کتابهای چاپی داخل کشور انجام خواهد شد و به محض چاپ کتاب جدید یا اعمال تغییرات، بروزرسانی صورت خواهد گرفت. برای ورود به صفحه پایه تحصیلی خود کافی است بر روی هر یک از موارد زیر کلیک نمایید. تمامی آموزش ها به طور تفکیکی در دسته مربوط به خود قرار داده خواهد شد.

پایه هفتم

پایه هشتم

پایه نهم

پایه دهم

پایه یازدهم

پایه دوازدهم

نظرات