مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان - تاسیس 1388

مرکز ترجمه تخصصی و زبان های خارجی

درس زبان انگلیسی دانش آموزان

درس زبان انگلیسی دانش آموزان بروزرسانی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

روش ورود به کلاس درس زبان انگلیسی

برای ورود به درس زبان انگلیسی مقطع خود، کافی است بر روی هر یک از پایه های تحصیلی زیر کلیک نمایید. تمامی مطالب این بخش کاملاً رایگان و بروز می باشد.

کلاس زبان پایه هفتم

کلاس زبان پایه هشتم

آموزش رایگان زبان انگلیسی پایه نهم

درس زبان پایه دهم

درس زبان کلاس یازدهم

درس زبان کلاس  دوازدهم

 

چرا درس زبان انگلیسی را انتخاب کرده ایم؟

درس زبان انگلیسی دانش آموزان از مهم ترین دروس در مدارس کشور است.  با توجه به ارائه پیشنهاد از سوی همکاران واحد تحقیق و توسعه، بر آن شدیم تا این بخش را نیز به عصر زبان اضافه کنیم.

متاسفانه آموزش زبان در ایران برخلاف سابقه طولانی، کیفیت لازم را ندارد. تا جایی که دانش آموزان در حالی که از ابتدایی ترین سالهای آموزش خود، وارد حیطه زبان می شوند اما سواد کافی را ندارند. دانش آموزان در ایران، از دوره اول متوسط یعنی پایه هفتم، درس زبان را در برنامه مدرسه خود دارند. نبود سیستم های آموزشی نوین، آگاه نبودن معلمان به روش های تدریس جدید، تعاملی نبودن کلاس و دروس خشک و خسته کننده از علل عدم موفقیت دانش آموزان کشور در این درس است.

پاسخگویی رایگان به سئوالات زبان انگلیسی دانش آموزان

چرا این بخش رایگان است؟

همانطور که اشاره شد اهمیت درس زبان انگلیسی بر هیچ کس پوشیده نیست. زبان انگلیسی در بین ده زبان اول دنیا از حیث تعداد گویشوران قرار دارد. فراگیری زبان انگلیسی برای دانش آموزان ایرانی کاملاً ضروری است. یادگیری این زبان می تواند تضمین کننده آینده بچه های ما باشد.به همین جهت در عین اینکه هزینه راه اندازی این بخش قابل توجه بوده است اما آن را پیشکشی برای فرزندان ایران کرده ایم.

چه مطالبی در این بخش قرار دارد و روش تدریس چطور است؟

درس زبان انگلیسی تمامی مقاطع تحصیلی و رشته های مختلف در این صفحه تدریس خواهد شد. تدریس به روش تصویری، صوتی و متنی خواهد بود. تمامی آموزش های ارائه شده صد در صد رایگان است. 

آموزش بر اساس آخرین کتابهای چاپی داخل کشور انجام خواهد شد و به محض چاپ کتاب جدید یا اعمال تغییرات، بروزرسانی صورت خواهد گرفت.

نظرات