ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سئوالات متداول در مورد آزمونهای زبان کمبریج

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۱۰ دی ۱۴۰۱، ساعت ۰۸:۵۰

در آموزش امروز مهمترین سئوالات متداول در مورد آزمونهای زبان کمبریج را پاسخ می دهیم. این سئوالات همیشه برای شرکت کنندگان در این آزمون بسیار پرسیده می شود. ما را همراهی کنید.

آزمونهای زبان کمبریج

شش سئوال کلیدی در مورد آزمونهای زبان کمبریج

۱ – آیا برای شرکت در آزمونهای کمبریج نیاز به گذراندن دوره آموزشی خاصی است؟

خیر. بسیاری از شرکت کنندگان پیش از شرکت در آزمون دوره های آمادگی را می گذرانند اما این دوره ها الزامی نمی باشد. می توانید با مراکز برگزاری Test Center های رسمی دانشگاه کمبریج ارتباط برقرار نمایید. نکته ای که حائز اهمیت این است که افرادی که دوره خاصی را نگذرانده اند بایستی در مراکز آزاد یا Open Test Center ثبت نام نمایند.

۲ – چطور بایستی برای شرکت در آزمون های کمبریج آماده شویم؟

مراکز برگزاری آزمون یا همان Test Center های رسمی داوطلبان را برای کسب آمادگی راهنمایی می کنند.ضمناً انتشارات دانشگاه کمبریج انگلستان مواد آموزشی ویژه ای را برای انواع آزمونهای خود عرضه نموده است.

۳ – چه مواد امتحانی و منابعی را برای شرکت در آزمونهای زبان کمبریج بایستی مطالعه کنم؟

داوطلبان با دامنه وسیغی از کتب و منابع آموزشی روبرو هستند. این منابع شامل موارد زیر می باشد:

آزمونهای آزمایشی

لیست واژگان ضروری

آزمونهای آزمایشی آنلاین

منابع رسمی آمورشی انتشارات کمبریج

کلیه منابع و ملزومات آموزشی موردنیاز خود را می توانید از مراکز برگزاری آزمون یا نمایندگی های انتشارات دانشگاه کمبریج Cambridge University Press تهیه نمایید.

۴ – آزمونهای سال گذشته کمبریج را چطور می توانم تهیه کنم؟

کلیه آزمونهای برگزار شده سالهای گذشته، آزمونهای آزمایشی و لیست واژگان ضروری را می توانید به راحتی تهیه کنید. امکان تهیه این ملزومات از نمایندگی ها، مراکز برگزار آزمون یا بخش آزمون مربوطه در سایت دانشگاه کمبریج مقدور است. ضمناً بسیاری از این منابع رایگان عرضه می شوند.

۵ – آیا لیست واژگان ضروری آزمونهای زبان کمبریج را می توان دانلود نمود؟

بله. لیست کلیه واژگان ضروری آزمونهای زبان در تمامی سطوح A1-C2 وجود دارد. تنها آزمونی که لیست واژگان آن به دلیل محدودیت های دولت بریتانیا قابل دریافت نمی باشد آزمون ESOL Skills for Life است.

۶ – مدت زمان اعتبار گواهینامه آزمونهای کمبریج چقدر است؟

این آزمونها از معدود امتحانات زبان انگلیسی هستند که دارای اعتبار مادام العمر یا Life Time هستند. برخلاف آزمونهایی مانند آیلتس IELTS یا تاقل TOEFL که مدت زمان محدودی دارند، گواهینامه این آزمونها اعتبار دائمی دارند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات