مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

عصرزبان - تاسیس 1388

مرکز ترجمه و زبانهاي خارجي

دارالترجمه های رسمی استان مازندران

دارالترجمه های رسمی استان مازندران

دارالترجمه های رسمی استان مازندران را می توانید در این بخش مشاهده فرمایید. این لیست بر اساس مجوزهای صادره از سوی اداره کل اسناد و مترجمان رسمی قوه قضائیه تنظیم شده است.

آخرین بروزرسانی: تیرماه ۱۴۰۱

ردیفاستانشهرزبانشماره دارالترجمهمترجم رسمیشماره تماس
۱مازندرانچالوسانگلیسی۱۱۱۹محمود پورحسن مقدم*****
۳مازندرانبهشهرروسی۱۲۳۸سیده صفورا قلعه بندی*****
۳مازندرانساریانگلیسی۸۳۷محسن انصاری جاوید*****
۴مازندرانقائمشهرانگلیسی۱۰۰۴منصور فلاح افراپلی*****
۵مازندرانآمل انگلیسی۱۱۸۴مجتبی کاظمی*****
۶مازندرانساریانگلیسی۱۳۰۷محمد جواد یعقوبی*****
۷مازندرانآملانگلیسی۵۷۰محمد نظری*****
۸مازندرانبابلانگلیسی۱۲۵۹مصطفی مهدی‌زاده*****
۹مازندرانساریانگلیسی
۲۵۲
محمدرضا فدائیان*****

متقاضیان ترجمه رسمی اسناد و مدارک شامل شناسنامه، کارت ملی، مدارک تحصیلی، اسناد ملکی، مدارک هویتی و … بایستی جهت ترجمه رسمی در صورتی که دارالترجمه رسمی دارای مجوز قوه قضائیه در شهرستان شما وجود دارد به همان شهرستان و در غیر اینصورت به شهرستان‌های همجوار یا مرکز استان در سازی مراجعه فرمایید. تمامی دفاتر یاد شده بر اساس اصول و روش کاری اداره کل امور اسناد و مترجمان رسمی قوه قضائیه فعالیت می‌کنند و مدارک ترجمه شده توسط آنها قابلیت تائید از سوی دادگستری و وزارت امور خارجه را دارد.


دارالترجمه های رسمی استان مازندران
استان مازندران از استانهای بسیار پرتردد در کشور ایران است. این استان با سایر استانهای شمالی مانند گیلان و گلستان و همچنان استانهای مرکزی مانند تهران و البرز همسایه است. زبان مردم ساکن در استان مازندران یکی از زبانهای شمال غربی در دسته زبانهای کاسپین موسوم به زبان مازنی یا زبان طبری است. به دلیل وجود شرکتهای مختلف بازرگانی و دانشگاه های متعدد در این استان تبادلات اقتصادی و علمی با داخل کشور و همچنین کشورهای همسایه شمالی زیاد می باشد. دفاتر ترجمه رسمی در استان که با مجوز معتبر از سوی قوه قضائیه فعالیت می کنند امکان ترجمه رسمی کلیه مستندات شخصی و شرکتی را داشته و می توانند بدون نیاز به مراجعه به تهران آنها را ممهور به مهر مترجم رسمی و قوه قضائیه نمایند. وزارت امور خارجه نیز این ترجمه ها را تائید می نماید. کلیه هموطنان ساکن در این استان و کلیه شهرستانها می توانند با مرکزیت شهرستان ساری از خدمات استفاده کنند. در گروه زبانهای روسی و آلمانی نیز در استان همجوار گیلان ترجمه رسمی زبان آلمانی و روسی انجام می شود.

نظرات