مشاوره و سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه مقالات

موسسه عصر زبان - تاسیس 1383

مرکز تخصصی ترجمه و زبان های خارجی

معرفی روزنامه انگلیسی زبان ایران نیوز IranNews

در این مطلب قصد داریم به معرفی روزنامه انگلیسی زبان ایران نیوز IranNews بپردازیم. روزنامه مذکور تنها روزنامه انگلیسی زبانی است که در ایران به صورت صبح نشر عرضه می شود. این روزنامه انگلیسی زبان ایرانی از سال ۱۳۷۳ منتشر شده و کاملاً در اختیار بخش خصوصی می باشد.

لوگو روزنامه ایران نیوز

روزنامه انگلیسی زبان ایران نیوز IranNews با صاحب امتیازی موسسه سخن گستر فعالیت می نماید. این روزنامه از اولین روزنامه های الکترونیکی ایران نیز می باشد. سابقاً به صورت BBS اخبار را در اختیار خوانندگان خود قرار می داد و با ورود اینترنت به ایران صاحب وب سایت مستقل است.

خوانندگان این روزنامه قرار هستند کلیه اخبار روز ایران و جهان را به زبان انگلیسی مطالعه کنند.افرادی هم چون مرتضی فیروزی نیاکی و محمد سلطانی فر از جمله مدیر مسئولان این روزنامه بوده اند. هم اکنون محمد نقاشیان این مسئولیت را بر عهده دارد.

صفحه اول روزنامه ایران نیوز

این روزنامه اعلام کرده است که وابسته به هیچ حذب و ارگانی نیست. روزنامه انگلیسی زبان ایران نیوز IranNews در هشت صفحه شامل موارد زیر منتشر می گردد.

  1. صفحه اول
  2. Domestic
  3. Domestic
  4. International
  5. Promotional Item
  6. International
  7. World News
  8. Sports

صفحه نمونه روزنامه ایران نیوز

روزنامه انگلیسی زبان ایران نیوز IranNews به صورت تماماً رنگی منتشر می گردد. وجود مقالات تحلیلی و مطالب خواندنی از جمله مزایای این روزنامه است. در کنار چاپ کاغذی روزنامه، وب سایت آن نیز حاوی مطالب ارزشمندی است. زبان انگلیسی به کار رفته در روزنامه ارزش مطالعاتی خوبی نیز برای زبان آموزان دارد. مطالعه این روزنامه می تواند قدرت واژگان انگلیسی و مهارت خواندن را در زبان آموزان ارتقاء می دهد. در کنار روزنامه هایی هم چون ایران دیلی این روزنامه نیز نسخه الکترونیکی PDF خود را به صورت رایگان در اختیار خوانندگان خود قرار می دهد.

در وب سایت روزنامه انگلیسی زبان ایران نیوز IranNews بخش های مختلفی هم چون ورزش، گردشگری، تجارت ، مطالب داخلی و بین المللی و اخبار آنها قرار دارد.یکی از امکانات جالب این روزنامه، کانال تلگرامی ایران نیوز است که مطالب مربوطه را در فضای مجازی منتشر می نماید.

کانال تلگرام ایران نیوز

در کنار بخش های یاد شده، مقاله برگزیده سردبیر، مقالات روز ایران و جهان، اخبار برگزیده روز و امکان دریافت روزنامه در ایمیل از جمله سایر قابلیت های این روزنامه انگلیسی می باشد.

نظرات