ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سامانه پرداخت هزینه

به روز شده در تاریخ ۲۲ مهر ۱۴۰۲، ساعت ۰۶:۴۹

سامانه پرداخت هزینه موسسه عصر زبان

به سامانه پرداخت هزینه عصر زبان خوش آمدید. تمامی روش‌های پرداخت برای آسودگی خاطر مشتریان ارجمند در نظر گرفته شده است. کافیست بر روی گزینه مدنظر خود کلیک کرده و با استفاده از توضیحات مربوطه پرداخت را انجام دهید. مبلغ به طور اتوماتیک برای فاکتور شما منظور خواهد شد.پرداخت کارت به کارت

ساده ترین و مطمئن ترین روش پرداخت کارت به کارت است. در این شیوه می‌توانید با استفاده از هر کدام از روشهای مرسوم بانکی از جمله دستگاه‌های خودپرداز، برنامه‌های موبایل بانک، اپلیکیشن پرداخت یار مانند آپ، ۷۸۰ یا … یا هر روش دیگری اقدام به واریز وجه فاکتور نمایید. برای انجام این کار بایستی مبلغ فاکتور خود را به شماره کارت زیر واریز فرمایید. به نام بانک، شماره کارت و صاحب حساب دقت لازم را داشته باشید.

شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۸۸۰۰۴۴۷۹۴۴

صاحب حساب: موسسه عصر زبان توس

بانک ملت

درگاه پرداخت اینترنتی

موسسه عصر زبان طرف قرارداد رسمی بانک ملی ایران برای استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی است. برای مبالغ بالاتر از حد مجاز کارت به کارت یا در صورت تمایل شما می‌توانید با کلیک بر روی دکمه زیر با اتصال به این درگاه، مبلغ فاکتور خود را پرداخت نمایید.

واریز به حساب بانکی

در صورتی که کارت بانک یا رمز دوم در اختیار ندارید و یا تمایل دارید هزینه فاکتور خود را به حساب بانک واریز نمایید، این کار از طریق زیر امکان پذیر است:

شماره حساب: ۹۹۳۶۳۹۵۴۶۶

صاحب حساب: موسسه عصر زبان توس

بانک ملت

انتقال از طریق شبا

برای انتقال وجه با استفاده از روش ساتنا یا پایا (بین بانکی) بایستی واریز به شماره زیر انجام شود:

شماره شبا: IR88 0120 0000 0000 9936395466

صاحب حساب: موسسه عصر زبان توس

بانک ملت