آموزش مکالمه انگلیسی در 3 ماه

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

عصرزبان - تاسیس 1388

مرکز جامع خدمات بین المللی

تقاضای فاکتور رسمی

تقاضای فاکتور چاپی رایگان

در این بخش می توانید تقاضای فاکتور رسمی ممهور به مهر نمایید. در صورتی که نیاز دارید بعد از انجام سفارش و تحویل آن، فاکتور رسمی به صورت چاپ شده به آدرس شما ارسال گردد نیز امکان این امر مقدور خواهد بود.

  .واحد پولی مدنظر خود را برای صدور فاکتور انتخاب نمایید.
  ریالدلاریورو
  .روش دریافت رسید خود را انتخاب نمایید
  الکترونیکیکاغذی
  .در صورت انتخاب گزینه رسید کاغذی آدرس خود را وارد نمایید

  نام شما (الزامی)

  ایمیل شما (الزامی)

  شماره همراه

  کد سفارش

  پیام شما


  فاکتور الکترونیکی رایگان
  در صورتی که در فرم بالا گزینه فاکتور الکترونیکی را انتخاب کنید، فاکتور رسمی مربوطه پس از آماده سازی از طریق ایمیل یا پیام رسان برای شما ارسال خواهد شد؛ این نوع فاکتور هیچگونه هزینه ای را برای شما نخواهد داشت. توصیه می‌شود در صورتی که الزام به ارائه فاکتور چاپی به مرجع مدنظر خود را ندارید، ترجیحاً این نوع فاکتور را تقاضا کنید.

  هزینه فاکتور کاغذی
  برای اشخاص حقیقی و به ویژه حقوقی که بایستی رسمی خدمات یا محصولات خریداری شده را به صورت چاپی همراه با مهر و امضاء به سازمان مدنظر خود تحویل دهند، گزینه فاکتور کاغذی نیز پیش بینی شده است؛ در این حالت، هزینه ارسال بوسیله پست پشیتاز و هزینه های جاری پستی نیز به آن اضافه خواهد شد. در این صورت همکاران ما پس از دریافت تقاضای شما، مبلغ موردنیاز را اعلام خواهند کرد. مجدداً توصیه می شود در صورتی که نیازی به ارائه نسخه چاپی ندارید یا کپی آن برای شما کفایت می‌کند از گزینه فاکتور الکترونیکی استفاده کنید تا علاوه بر سرعت در دریافت، هزینه شما نیز کاهش یابد.

  فاکتور رسمی ترجمه
  با توجه به اینکه موسسه عصر زبان دارای موافقیت اصولی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، سازمانهای دولتی، شرکتها و موسسات تجاری، فرهنگی و علمی می‌توانند با استفاده از خدمات ترجمه و ویراستاری این مرکز از فاکتور رسمی رایگان که قابلیت استناد و حسابرسی دارد، بهره مند شوند.