ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دانلود کتاب انگلیسی آمریکایی در زندگی

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۹، ساعت ۱۷:۳۰

دانلود کتاب انگلیسی آمریکایی در زندگی را برای این پست در نظر گرفته ایم. آشنایی با فرهنگ زبان انگلیسی برای صحبت کردن speaking بسیار مهم است. به عبارتی اگر بدانید آمریکایی ها در هر موقعیت چه چیزی می گوبند به راحتی می توانید کار آنها را تقلید کنید. انتشارات مشهور Barron’s در این کتاب شیوه ای بسیار منحضر به فرد را به کار گرفته است.

دانلود کتاب انگلیسی آمریکایی در زندگی

آشنایی با کتاب

این اثر مفید در فرمت epub برای شما آماده شده است. در این فرمت با کلیک بر روی هر بخش در فهرست مستقیماً به آن صفحه خواهید رفت. فایل مربوطه در مجموع ۲۰ فصل دارد. دانلود کتاب انگلیسی آمریکایی در زندگی روزانه English U.S.A. Every Day را بر اساس ویراست سال ۲۰۱۷ ناشر تهیه کرده ایم. برخی از فصول این کتاب در زیر لیست شده است:

American Culture

Shopping for Food

Cooking

Eating Out

Banking and Money

Finding a Place to Live

در هر فصل چندین بخش از جمله دیالوگ، تمرین، جدول کلمات متقاطع و پرسش در نظر گرفته شده است. به تصویر زیر دقت نمایید.

نمونه ای از کتاب English U.S.A. Every Day

همانطور که ملاحظه می کنید هر جا نیاز بوده است نویسنده از تصویر استفاده کرده است. آمار و اطلاعات جالبی هم از زندگی در جامعه آمریکا آمده است. به عنوان مثال در جدول بالا اطلاعات مناطق اسپانیایی تبار در آمریکا آورده شده است. اطلاعات کتاب نیز کاملاً بروز و دقیق است.

جدول کلمات متقاطع English U.S.A. Every Day

در هر فصل جدول کلمات متقاطع آورده شده است. این جدول بر اساس مطالبی که در هر درس یادگرفته ایم تکمیل می شود. این کار علاوه بر تمرین و مرور درس جنبه سرگرمی و رفع خستگی هم دارد.

کتاب برای زبان آموزان سطح Intermediate نوشته شده است. مدرسان زبان می توانند از این کتاب در کلاس درس استفاده کنند. این مجموعه برای دانش آموزان مدارس نیز می توانید کاربردی باشد. به داوطلبان کنکور سراسری در گروه زبانهای خارجی نیز توصیه می کنیم این کتاب را از دست ندهند.

دانلود کتاب English U.S.A. Every Day

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات