کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دارالترجمه های رسمی استان قم

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۶ مهر ۱۴۰۲، ساعت ۰۶:۵۹

دارالترجمه های رسمی استان قم

دارالترجمه های رسمی استان قم را می توانید در این بخش مشاهده فرمایید. بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده از سوی قوه قضائیه در سامانه معاونت حقوقی و امور مجلس این قوه، فهرست زیر به طور دقیق بروزسانی خواهد شد. شهروندان ساکن در استان قم می‌توانند با آسودگی خیال جهت ترجمه اسناد و مدارک خود به مراکز ذیل مراجعه داشته باشند.

ردیفشهرزبانشماره دارالترجمهمترجم رسمیشماره تماس
۱قمانگلیسی۱۲۶۲محمد مظفری ارجمند*****
۲قمانگلیسی۱۳۰۱شهرام نقدیانی*****
۳قم
انگلیسی
۶۱۳
فرشته سادات ذکری*****
۴قمانگلیسی۱۳۵۱محمود سلیمی*****
۵قمانگلیسی۱۱۵۴محمد خیریان*****

تذکر: ترجمه اسناد و مدارک به صورت رسمی همراه با امضا و مهر مترجم رسمی دادگستری در استان قم و نیز تائید دادگستری و امور خارجه تنها در صورتی قابل انجام است که توسط مترجمان رسمی مورد تائید انجام شده باشد. شهروندان استان قم بایستی نسبت به این مسئله توجه لازم را داشته باشند.


دارالترجمه های رسمی استان قم
استان قم به دلیل تمرکز بر علوم دینی و مذهبی همچنین وجود گردشگری مذهبی در این استان اهمیت زیادی دارد. علاوه بر اینها نزدیکی با استان تهران نیز فعالیت های علمی و آموزشی را در آن گسترش داده است. در کنار وجود مراکز متعدد و حوزه های مختلف علمیه که متمرکز بر زبان عربی هستند، وجود دانشگاه قم، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی قم و واحدها و مراکز دانشگاه های آزاد اسلامی و پیام نور نیز بر گسترش فعالیت های علمی آموزشی شدت بخشیده است. زبانهای عربی، آفریقایی، زبان انگلیسی و فرانسوی از سوی بسیاری از طلاب حاضر در شهر قم تکلم می شود. از بیش از صد کشور جهان و با زبانهای مادری مختلف در این شهر طلبه علمی وجود دارد. دفتر ترجمه رسمی قم می تواند نیاز ساکنین استان قم و اتباع خارجی حاضر در این استان با زبانهای مادری مختلف و متعدد را برطرف نماید. در حالیکه معمولاً در استانهای کشور بجز تهران تمرکز بر ترجمه رسمی زبان انگلیسی است، جهت استفاده از مترجمان رسمی اسپانیایی، ایتالیایی، عربی یا سایر زبانها می توانند از مراکز مستقر در تهران بهره برد.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات