ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مدرسه ترجمه

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۱۲ دی ۱۴۰۱، ساعت ۱۷:۴۰

مدرسه ترجمه

مدرسه ترجمه موسسه عصر زبان با هدف ارائه خدمات آمورشی در حیطه حرفه ای این رشته به عنوان زیر مجموعه این مرکز تشکیل شده است. آموزش بر مبنای پژوهش و مطالعات هدف اصلی این واحد خواهد بود. آموزش های این واحد به شکل های آموزش حضوری، آموزش مکاتبه ای، آموزش مجازی و ارائه بسته های آموزشی برای تمامی علاقمندان داخل و خارج کشور قابل استفاده خواهد بود.  جهت بهره مندی از خدمات آموزشی از گزینه های موجود در لیست زیر استفاده فرمایید.


خدمات قابل ارائه!


فرم مشاوره رایگان

در صورت تمایل به طرح پرسش یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید فرم زیر را تکمیل نمایید.

  نام و نام‌خانوادگی: (الزامی)

  شماره همراه: (الزامی)

  ایمیل: (اختیاری)

  نوع درخواست:

  افزودن فایل: (اختیاری)


  تا ۲۰ مگایابت - PDF,Word,Image,Zip

  پیام شما:


  موقعیت شغلی رشته مترجمی زبان انگلیسی
  یکی از اصلی ترین دغدغه های فارغ التحصیلان رشته مترجمی، یافتن شغل مناسب است. برای فارغ التحصیلان این رشته دو راهکار اساسی ادامه تحصیل و اشتغال به کار وجود دارد. فرصت های شغلی در دارالترجمه ها، ترجمه سفارشات متن، مقاله و کتاب، پژوهش در حوزه مطالعات ترجمه و موارد مشابه تنها بخشی از موقعیت های شغلی این رشته هستند. در کنار این موارد با ارتقاء سطح دانش و فراگیری مهارتهای موردنیاز هر شخص می‌تواند به راحتی و تلاش لازم اقدام به ایجاد اشتغال و کارآفرینی برای خود نماید. هدف اصلی ما در این واحد آموزشی تلاش در راستای توانمندسازی دانشجویان و دانش آموختگان و همچنین مترجمان کشور برای ایجاد فرصت کاری و رشد و پیشرفت در این عرصه در داخل و خارج کشور خواهد بود.
  آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
  خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

  نظرات

   مژگان زلکی نژاد

   خیلی خوب