ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

Word Power Made Easy

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۰ آذر ۱۴۰۱، ساعت ۱۰:۲۹

Word Power Made Easy کتابی بسیار مهم و کاربردی در آموزش واژگان زبان انگلیسی است. این کتاب یکبار در سال ۱۹۴۹ میلادی و برای بار دوم در سال ۱۹۷۸ میلادی توسط نرمان لوییز Norman Lewis تالیف شده است. اثر حاضر را انتشارات کتابهای جیبی Pocket Books در شهرهای لندن، تورنتو، نیویورک و سیدنی وارد بازار کرده است.

Word Power Made Easy

بر اساس شعار مولف، موثرترین روش تقویت واژگان زبان انگلیسی در این اثر آموزش داده شده است. در این کتاب، به صورت ساده و به روشی گام به گام دانش شما در بحث واژگان زبان گسترش خواهد یافت. مطالعه منابع آموزشی همانند این اثرات زیر را برای شما به دنبال خواهد داشت:

  • خواندن و نوشتن با اعتماد به نفس
  • خواندن به روش موثر و کارامدتر
  • یادگیری سریع واژگان انگلیسی
  • ارتقاء ارتباطات اجتماعی افراد
  • افزایش قدرت درآمدزایی افراد

بخشی از مقدمه کتاب

کتاب کتاب Word Power Made Easy یک کتاب داستان نیست. بجای اینکه آن را بخوانید، بایستی با آن کار کنید. بایستی برای بهره بردن از این منبع، قلم به دست شوید، از صدا و دستهایتان استفاده کنید و با آن کار کنید. هر واژه را که یاد می‌گیرید با صدای بلند برای خود تکرار کنید. تمرینات هر بخش را به دقت انجام دهید و سعی کنید به همه مباحث مسلط شوید.

بعد از انجام تمرینات بله/خیر Yes/No و یا هر تمرین دیگری، بخش پاسخنامه Answer Key را مرور کرده و جواب سعی را چک کنید. در هر بخش به پیشوند، پسوند و ریشه کلمات توجه کافی داشته باشید. قسمت مرور فصل Chapter Review را بسیار جدید بگیرید.


بخش‌بندی کتاب Word Power Made Easy

این منبع آموزشی در سه بخش زیر نوشته شده است:

بخش اول – Getting Off to a Good Start

بخش دوم – Gaining Increased Momentum

بخش سوم – Finishing With a Feeling of Complete Sucess

در آزمونهای مثل آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی TOEFL دانستن سطح واژگان پیش از شروع آموزش اهمیت زیادی دارد. در این کتاب و در ابتدای فصل، تمرینی گنجانده شده که سطح واژگان افراد را در یکی از پنج سطح زیر طبقه بندی می‌کند.

پایین‌تر از متوسط Below Average

متوسط Average

بالاتر از متوسط Above Average

عالی Excellent

مسلط Superior

*******

در صورتی که در استفاده از این منبع دچار مشکل شدید یا سئوالی برایتان پیش آمد می توانید از فرم زیر مطرح نمایید. مجدداً استفاده از این اثر را برای کلیه علاقمندان به زبان انگلیسی توصیه می‌کنیم.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (2 votes, average: 3,00 out of 5)

نظرات