مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصرزبان - تاسیس 1388

موسسه ترجمه و زبانهاي خارجي

بومی سازی

بومی سازی

سرویس بومی سازی

یکی از حرفه ای ترین امور در حیطه ترجمه، بومی سازی می باشد. در صنعت ترجمه، در برخی سرویس ها علاوه بر نیاز به ارائه خدمات تخصصی ترجمه و تامین محتوا نیاز است که خروجی کار به صورت کاملاً اختصاصی و ویژه جامعه هدف تدوین شده باشد. این سرویس به جهت تامین و تولید خروجی کاملاً منطبق با نیاز جامعه هدف شکل گرفته است.

این روش ویژه کلیه افراد، شرکت ها، سازمان ها و موسسات به صورت اختصاصی در آمده است. کار با استفاده از متخصصان حیطه مربوطه انجام می گردد و خروجی کاملاٌ بومی خواهد بود.

انواع سفارشات

 موسسه عصر زبان کلیه سرویس های این حیطه تخصصی قابل ارائه می باشد. که در صورت نیاز می توانید گزینه مورد نظر را از بخش زیر انتخاب نمایید.

  • بومی کردن بازی های رایانه ای
  • دوبله و زیرنویسی فیلم و صوت
  • ترجمه وب سایت
  • محلی کردن نرم افزار
  • فارسی سازی برنامه های موبایل

در صورت عدم وجود سرویس مورد نظر در لیست فوق، می توانید به بخش پشتیبانی مشتریان مراجعه نموده و تقاضای خود را با کارشناسان عصر زبان در جریان بگذارید. عصر زبان در حال پیوستن به GALA انجمن تخصصی این حوزه می باشد.

اتحادیه جهانی سازی و بومی سازی GALA
یکی از معدود انجمن های جهانی فعال در حوزه بومی کردن را می توان GALA دانست. اتحادیه بومی کردن و جهانی سازی The Globalization and Localization Association موسسه ای غیرانتفاعی و در صنعت زبانهای خارجی می باشد. این انجمن به طور اختصاصی در زمینه جهانی سازی و بومی کردن به اعضای خود مشاوره های فوق تخصصی ارائه می دهد.
واحد طراحی و برنامه نویسی
به جهت ارائه سرویسهای تخصصی در بخش Localization نیاز به نیروی اختصاصی طراحی و برنامه نویسی را در تمامی بخش های فناوری اطلاعات و ارتباطات تامین کرده ایم. در این حوزه آمادگی انجام کلیه پروژه های بومی کردن نرم افزار، برنامه های کامپیوتری، اپلیکیشن های موبایل و … فراهم می باشد.

نظرات