مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصرزبان - تاسیس 1388

موسسه ترجمه و زبانهاي خارجي

ترجمه سایت

ترجمه سایت

ترجمه سایت ضرورتی در دهکده جهانی

از اینکه پیشرفت خود را به دنیای بزرگ اینترنت کشانده و در این فضا گام نهاده اید صمیمانه به شما تبریک می گوییم.اما آیا آمادگی حضور در فضای جهانی وب را دارید؟وب سایت شما زبان های بین المللی و مطرح دنیا را پوشش می دهد؟

چرا ترجمه وب سایت؟

مقرون به صرفه ترین و سریع ترین راه گسترش وب سایت و معرفی خدمات و محصولات شرکت های تولید کننده و خصوصاً صادرکنندگان، ترجمه مطالب وب سایت نسخه فارسی و چند زبانه کردن پایگاه های اینترنتی است.به عنوان مثال تولید کنندگان می توانند با چند زبانه کردن وب سایت خود اقدام به راه اندازی مرکز صادرات در بخشی از وب سایت نسخه خارجی خود نمایند و با این کار به ساده ترین وجه ممکن خود را به مشتریان بالقوه خارجی معرفی کنند.اشخاص می توانند سایتی دو زبانه داشته باشند.شرکت ها می توانند خدمات خود را به چند زبان ارائه گنند و یا سایر کسانی که به نجوی سایتی دو یا چند زبانه را می خواهند.

خدمات قابل ارائه

عصر زبان تلاش نموده است با درک نیاز مشتریان تجاری خود در بخش ترجمه وب سایت تمامی خدمات مورد نیاز را ارائه نماید تا تمامی خواسته های این افراد تامین گردد.این سرویس ها منوط به موارد ذکر شده در زیر نمی گردد و می تواند بسته به نیاز مشتری در قالب های گوناگون تعریف گردد.در زیر برخی از این خدمات را مشاهده می نمایید:

  •  ترجمه محتویات وب سایت فارسی به بیش از ۲۰ زبان زنده دنیا بسته به نیاز مشتری
  • راه اندازی سامانه های تحت وب بین المللی به زبان های خارجی مورد نیاز
  • ترجمه پایگاه های داده ویژه مشتریان خارجی
  • بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو با واژگان زبان مقصد
  • فارسی سازی قالب های سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا و وردپرس
  • طراحی و تامین محتوای پایگاه های همایش ها و سمینارهای بین المللی

شیوه قیمت گذاری

عصر زبان همیشه تلاش داشته است قیمت منصفانه را به عنوان شعاری برای خود نهادینه نماید.هزینه خدمات ترجمه وب سایت را در جدول تعرفه های عصر زبان مشاهده نمایید.

مراحل انجام کار

عصر زبان با دریافت سفارش مشتری اقدام به تعریف روند کاری می نماید.در سپس متون مورد نیاز ترجمه را جمع آوری و برای آن فاکتور ترجمه صادر می نماید.پس از ترجمه متون آنها را در اختیار واحد فنی قرار می دهد تا طراحی و امور فنی وب سایت انجام پذیرد.پس از تدوین و طراحی صفحات مورد نیاز سایت ترجمه شده یا خدمات خواسته شده مشتری بر روی شبکه قرار گرفته و ویرایش نهایی روی آن صورت می پذیرد.مشتری در مهلت تست خود می تواند تقاضای انجام تغییرات نماید.

 یک نصیحت: زمان منتظر ما نمی ماند. همین الان جهانی بیندیشید.

توصیه ما به شما این است مشتریان بالقوه بسیاری در اینترنت در انتظار شما هستند و رقبای بسیار حضور خود را مسلم کرده اند لذا شما هم قدم به دنیا بین المللی تجارت خود بگذارید.

نظرات