مشاوره و سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید.سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد.امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه مقالات

موسسه عصر زبان - تاسیس 1388

مرکز تخصصی ترجمه و زبان های خارجی

قیمت کتاب های درسی دوره ابتدایی در سال تحصیلی ۱۳۹۷-۱۳۹۸

در این خبر به ارائه جدول قیمت کتاب های درسی دوره ابتدایی در سال تحصیلی ۱۳۹۷-۱۳۹۸ می پردازیم. هر ساله قیمت کتاب های درسی از سوی وزارت آموزش و پرورش کشور اعلام می شود.سازمان پرورش و برنامه ریزی آموزشی و اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی این لیست قیمت را منتشر کرده است.

قیمت کتاب های درسی  – پایه اول

قیمت کتاب های درسی دوره ابتدایی - پایه اول

قیمت کتاب های درسی  – پایه دوم

قیمت کتاب های درسی دوره ابتدایی - پایه دوم

قیمت کتاب های درسی – پایه سوم

قیمت کتاب های درسی دوره ابتدایی - پایه سوم

قیمت کتاب های درسی – پایه چهارم

قیمت کتاب های درسی دوره ابتدایی - پایه چهارم

قیمت کتاب های درسی – پایه پنجم

قیمت کتاب های درسی دوره ابتدایی - پایه پنجم

قیمت کتاب های درسی  – پایه ششم

قیمت کتاب های درسی دوره ابتدایی - پایه ششم

همانطور که در جداول بالا مشاهده می کنید، در پایه اول ابتدایی پنج کتاب درسی دارند. پایه دوم ابتدایی شش کتاب و پایه سوم هفت کتاب دریافت خواهند کرد. در پایه چهارم هفت کتاب، پایه پنجم هم هفت کتاب و در پایه ششم دوره ابتدایی نه کتاب تحویل خواهد شد.

با توجه به این جداول، دانش آموزان پایه اول کمترین تعداد کتاب و کمترین هزینه را دارند. متوسط قیمت کتاب در دوره ابتدایی ۲۸۴۰ تومان است. قیمت کتاب های درسی دوره ابتدایی در سال تحصیلی ۱۳۹۷-۱۳۹۸ طبق اعلام این سازمان، در زمان ثبت نام از دانش آموزان دریافت خواهد شد. جهت دریافت و مشاهده توضیحات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه نمایید.

با مقایسه جداول دروس، مشخص می شود که درس فارسی، ریاضی، علوم تجربی و قرآن در تمامی پایه ها مشترک هستند. طبق هشدارهای مکرر وزارت آموزش و پرورش، هزینه های این دوره ها ثابت بوده و مدارس حق دریافت مبلغ بیشتر را ندارند. هزینه کتب در هنگام ثبت نام و به صورت نقدی دریافت می گردد. مدارس موظف هستند کتب رو تهیه و تحویل دانش آموزان دهند. دریافت هرگونه هزینه مازاد بر این لیست غیرقانونی بوده و در صورت مشاهده خانواده ها می توانند شکایت خود را به آموزش و پرورش منطقه خود گزارش دهند.

نظرات