مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

عصرزبان - تاسیس 1388

مرکز ترجمه و زبانهاي خارجي

دارالترجمه های رسمی زبان ایتالیایی

دارالترجمه های رسمی زبان ایتالیایی

دارالترجمه های رسمی زبان ایتالیایی را می توانید در این بخش مشاهده فرمایید. مرکز مترجمان رسمی قوه قضائیه در پی برگزاری آزمون جذب مترجمان رسمی زبان ایتالیایی برای این دفاتر مجوز رسمی صادره کرده و مورد تائید دادگستری جمهوری اسلامی ایران هستند.

جهت مشاهده فهرست بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دارالترجمه های رسمی زبان ایتالیایی


دارالترجمه های رسمی زبان ایتالیایی
زبان ایتالیایی یکی از زبانهای خانواده لاتین است. این زبان فرزند زبان لاتینی باستان محسوب شده و نزدیکترین زبان زنده جهان به آن می باشد. ایتالیا کشوری اروپایی است که مردم آن به این زبان تکلم می کنند؛ علاوه بر آنها زبان ایتالیایی در کشورهای ایتالیا، سوئیس، ایالات متحده آمریکا، فرانسه، آلمان و دیگر کشورهای جهان گویشوران زیادی را دارد. کشور ایران به دلیل داشتن روابط نزدیک سیاسی اقتصادی با ایتالیا نیاز به داشتن مترجمان رسمی زبان ایتالیایی برای ترجمه اسناد و مدارک این زبان را داشته است. به دلیل قرار داشتن سفارت ایتالیا در شهر تهران و اینکه عمده افراد و شرکتهای ایتالیایی نزدیک به ایران در پایتخت کشور تمرکز دارند تقریباً تمامی دفاتر ترجمه رسمی ایران برای زبان ایتالیایی در شهر تهران قرار دارند. افرادی که عمدتاً قصد مهاجرت، ادامه تحصیل، کار یا فعالیت در کشورهای ایتالیا و غربی اروپا را دارند نیاز دارند اسناد و مدارک خود را به زبان ایتالیایی و توسط مترجم رسمی ترجمه نمایند. ترجمه های انجام شده علاوه بر مهر مترجم رسمی بایستی به تائید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه نیز برسد. زبان ایتالیایی علاوه بر اینکه از حیث ترجمه و در بخش ترجمه سایر زبانها بسیار پرکاربرد است، این روزها در بحث مهاجرت به خارج از کشور بخصوص در مهاجرت به ایتالیا اهمیت زیادی پیدا کرده است. از سوی دیگر بایستی دقت کنیم که کشور ایتالیا یا سایر کشورهایی که زبان ایتالیایی را می‌پذیرند تنها ترجمه اسناد و مدارک با مهر و امضای مترجم رسمی دادگستری و تائید قوه قضائیه و امورخارجه را ملاک قرار می‌دهند. دارالترجمه های رسمی زبان ایتالیایی همگی این ویژگی را دارند.

 

نظرات