مشاوره و سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه مقالات

موسسه عصر زبان - تاسیس 1383

مرکز تخصصی ترجمه و زبان های خارجی

لیست ۳۰۰۰ لغت پرکاربرد انگلیسی لانگمن

لیست ۳۰۰۰ لغت پرکاربرد انگلیسی لانگمن را می توانید به رایگان از این قسمت دانلود نمایید. این لیست پرکاربردترین لغات زبان انگلیسی را در بر می گیرد. با فراگیری این واژگان گام بزرگی در فراگیری زبان انگلیسی خواهید برداشت.

لیست 3000 لغت پرکاربرد انگلیسی لانگمنلیست 3000 لغت پرکاربرد انگلیسی لانگمن

این لیست از سوی انتشارات معتبر لانگمن عرضه شده است. همانطور که از عنوان آن پیداست، حاوی سه هزار لغت پرکاربرد زبان انگلیسی می باشد. در ادامه به شرح این لیست خواهیم پرداخت.

معرفی لیست ۳۰۰۰ لغت پرکاربرد انگلیسی

انتشارات لانگمن لیستی با نام Longman Communication 3000 را در دیکشنری Longman Dictionary of Contemporary English Online آورده است. این لیست حاوی ۳۰۰۰ وازه متداول زبان انگلیسی در هر دو بخش نوشتاری و گفتاری است که بر مبنای ۳۹۰ میلیون موجود در Longman Corpus Network آمده است.

بر این اساس، زبان آموز بجای اینکه تمامی واژگان را فرا بگیرد تنها کلمات مهم را می آموزد. 3000 لغت پرکاربرد انگلیسی بسیاری از نیازهای شما را تامین خواهد کرد. به عنوان نمونه وقتی می توانید واژه مهمی مثل absolutely را فرا بگیرید چرا بایستی کلمه گمنامی مثل chamomile را بیاموزید. به عبارت ساده تر اولویت در فراگیری واژگان مهمتر از یادگیری تصادفی است.

طبق اعلام لانگمن، 3000 لغت پرکاربرد انگلیسی نیاز شما در ۸۶ درصد موارد را مرتف خواهد کرد. فراموش نشود که یک واژه دارای معانی متعددی است که بایستی تمامی آنها را بر حسب اهمیت بدانید. به عنوان نمونه اگر واژه ای مانند as را فرا گرفته اید بایستی تمامی دامنه معنایی آن را مرور نموده و استفاده نمایید.

لیست 3000 لغت پرکاربرد انگلیسی

این لیست بسیار ساده و به ترتیب حروف الفبا تایپ شده است. ابتدای هر حرف زبان انگلیسی، کلمه مربوطه با رنگ آبی مشخص می باشد. در جلوی هر واژه نشانه W1 – W2 یا W3 نوشته که معنای زیر را دارد:

  • W1 جزء ۱۰۰۰ واژه پرکاربرد انگلیسی
  • W2 جزء ۲۰۰۰ واژه پرکاربرد انگلیسی
  • W3 جزء ۳۰۰۰ واژه پرکاربرد انگلیسی

گفته شده که 3000 لغت پرکاربرد انگلیسی دامنه زبان نوشتاری و گفتاری را در بر می گیرد. زبان نوشتاری دقیق تر، رسمی و مبتنی بر فکر و اندیشه می باشد. در حالیکه زبان گفتاری معمولاً این جالت را نداشته و در لحظه و بصورت محاوره ای می باشد. فایل این لغات را می توانید از لینک زیر دانلود فرمایید.

دانلود 3000 لغت پرکاربرد انگلیسی

 

نظرات