مشاوره و سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه مقالات

موسسه عصر زبان - تاسیس 1383

مرکز تخصصی ترجمه و زبان های خارجی

واحد تخصصی تحقیقات زبان و زبان شناسی

بنر واحد تخصصی تحقیقات زبان و زبان شناسی

پیشینه واحد تحقیقات زبان

واحد تخصصی تحقیقات زبان و زبان شناسی یکی از اصلی ترین بخش های کاری ماست. موسسه عصر زبان در فعالیت خود از سال ۱۳۸۳ تلاش خود را بر اولویت پژوهش قرار داده است. در این راه نیاز به انجام کارهای کتابخانه ای، پژوهشی و داده ای بوده است. در این راه تلاش کرده ایم با تامین نیروی انسانی متبحر و علاقمند، آخرین اطلاعات را تهیه کنیم. سرعت رشد علم و تکنولوژی در دنیا بسیار بالاست. همین امر باعث این گردیده پژوهش و آمار در تمامی حوزه های دارای اهمیت باشد. این مسئله در بخش زبانهای خارجی بسیار حائز اهیمت است.

حاصل کارهای انجام شده توسط همکاران ما، تماماً در اختیار هموطنان ایرانی قرار خواهد گرفت. واحد تخصصی تحقیقات زبان و زبان شناسی بر حوزه های مختلف زیر تمرکز و احاطه دارد:

  • زبانشناسی و گرایشهای وابسته
  • ادبیات زبانهای خارجی 
  • مطالعات ترجمه
  • آموزش زبان

پایگاه داده های تشکیل شده در واحد تخصصی تحقیقات زبان و زبان شناسی حاوی اطلاعاتی است که همکاران عصر زبان تهیه یا تامین کرده اند. استفاده از کتابخانه ها، همایش ها، پایگاه های داده خارجی، وب سایتهای اطلاع رسانی، کتابخانه های دیجیتال، موسسات پژوهشی و آموزشی در این بسته ها دخیل بوده است. اطلاعات استخراج شده را به طور مختلف در اختیار شما قرار خواهیم داد. برای بهره مندی از هر بخش کافی است بر روی دسته بندی دلخواه در زیر کلیک نمایید.

دسته تحقیقات زبانشناسی

دسته تحقیقات ادبیات 

دسته تحقیقات مطالعات ترجمه

دسته تحقیقات آموزش زبان

نظرات