ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

ثبت نام کتاب درسی

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲، ساعت ۲۳:۲۱

ثبت نام کتاب درسی

طبق اعلام معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، ثبت نام کتاب درسی از روز ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ آغاز شده و تا ۲۶ خرداد ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت. دانش اموزان تمامی مقاطع تحصیلی برای حضور در مدرسه و دریافت کتابهای درسی سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ بایستی به شکل فردی یا گروهی اقدام به ثبت نام کتب درسی خود کنند.


انواع ثبت نام:

طبق روشهای مرسوم در سالهای گذشته و همچنین سال جاری، امکان ثبت نام به دو صورت زیر فراهم شده است:

  • ثبت نام فردی توسط والدین
  • ثبت نام گروهی توسط مدرسه

بر این اساس، در صورتی که خانواده‌ها تمایل داشته باشند خودشان اقدام به ثبت نام کنند می‌توانند به شکلی که در ادامه توضیح خواهیم داد این کار را انجام دهند. در غیر اینصورت و در صورتی که مدرسه امکان این کار را داشته باشند، ثبت نام کتب درسی به شکل گروهی انجام خواهد شد.


الزامات ثبت نام:

در صورتی که تمایل دارید ثبت نام کتاب درسی فرزند خود را به صورت انفرادی انجام دهید کافیست پس از مطالعه راهنمای زیر، وارد سامانه ثبت نام شده و اقدام به ثبت نام کنید. پیش از ثبت نام لطفاً این موارد را آماده کنید:

  • شناسنامه دانش آموز
  • کارت بانکی جهت پرداخت هزینه

برای ثبت نام کافیست شناسنامه دانش آموز خود را در اختیار داشته باشید و ضمناً کارت بانکی دارای رمز دوم ایستا یا رمز دوم پویا الزامی است.


راهنمای ثبت نام:

پس از ورود به سامانه بایستی مطابق ویدئوی زیر اقدام به ثبت نام کنید. پس از مشاهده کامل ویدئوی زیر، بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید تا به سامانه متصل شوید.

 

 


در صورتی که در انجام هر کدام از مراحل بالا با مشکل مواجه شدید کافیست در فرم زیر آن را با ما همکاران ما به اشتراک بگذارید تا راهنمایی لازم را دریافت کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (3 votes, average: 2,00 out of 5)

نظرات