مشاوره و ثبت سفارش در فضای مجازی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصرزبان - تاسیس 1388

موسسه ترجمه و زبانهاي خارجي

فهرست مجلات نامعتبر خارجی

فهرست مجلات نامعتبر خارجی

فهرست مجلات نامعتبر خارجی را در این پست قرار داده ایم. یکی از مهم ترین نکات در انتخاب ژورنال های خارجی توجه به اعتبار داخلی آنهاست که متاسفانه پژوهشگران و نویسندگان مقالات به آن توجه کافی ندارند.

آخرین بروزرسانی: ۱۹ مرداد ۱۴۰۰

از این رو معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم،تحقیقات و فناوری به طور منظم این لیست را بروزرسانی می نماید تا مبادا هم وطنان، چاپ مقالات علمی خود را به ژورنالی بسپارند که ارزش داخلی خاصی ندارد.عصرزبان با توجه به نیاز دانشجویان، اساتید محترم و پژوهشگران عزیز کشور، لیست مربوطه را رصد نموده و در صورتی که تغییری در آن ایجاد گردد بلافاصله اطلاع رسانی می نماید. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز لیست اختصاصی خود را اعلام می نماید. این لیست نیز در زیر قابل دانلود است.

نکته: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بایستی علاوه بر لیست فوق الذکر، لیست اعلامی از سوی معاونت پژوهشی دانشگاه خود را نیز مدنظر قرار دهند. ضمناً توصیه اکید می گردد پیش از انتخاب مجله علمی ISI استعلام اولیه را از دانشگاه محل تحصیل نمایید تا مشکلی در خصوص پذیرش مجله مربوطه نداشته باشید و امتیاز مقاله به شما تعلق گیرد.


در این بخش می توانید آخرین لیست اعلامی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دریافت نمایید و همزمان با انتخاب ژورنال مدنظر خود نام آن را در این لیست کنترل نمایید.این لیست به محض انتشار نسخه جدید از سوی دولت، بروزرسانی خواهد شد. فهرست مجلات نامعتبر خارجی بایستی در هر سه بخش کنترل گردد.

دانلود فایل مجلات نامعتبر خارجی وزارت علوم

دانلود فایل مجلات نامعتبر خارجی وزارت بهداشت

دانلود فایل مجلات نامعتبر خارجی دانشگاه آزاد


با توجه به اینکه لیست نشریات نامعتبر خارجی  به طور متناوب از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از یک سو و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از سوی دیگر بروزرسانی می گردد، می توانید با استفاده از لینک های زیر لیست برخط را نیز کنترل کنید.

فهرست مجلات نامعتبر و جعلی وزارت بهداشت

سامانه نشریات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری


مشاوره صفر تا صد نگارش و چاپ مقالات علمی
خدمات تخصصی و ارزان قیمت عصرزبان را امتحان کنید.


بررسی میزان اعتبار مجلات علمی:

پژوهشگران می توانند نام، آدرس سایت اینترنتی، به همراه ISSN مجله انتخابی خود را به موسسه عصر زبان ارسال نمایند. به این صورت مجله توسط کارشناسان مرکز ارزیابی و نتیجه نهایی در خصوص میزان اعتبار آن اعلام می گردد. لیست مجلات بی اعتبار ISI به شکل مداوم ارزیابی و اعلام می گردد.

نظرات

  اله وردی

  سلام و وقت بخیر. در مورد اعتبار مجله lNFORMATION TECHNOLOGY lN INDUSTRY کشور استرالیا سوال داشتم خدمتتون.لطفا راهننایی بفرمایید.سپاس

   عصر زبان

   با سلام و احترام
   بایستی برای کنترل اعتبار نشریه مراحل زیر را انجام دهید:
   ۱ – کنترل نام نشریه در لیست سیاه وزارت علوم، دانشگاه آزاد و وزارت بهداشت
   ۲ – استعلام وضعیت نشریه از دانشکده محل تحصیل خودتان
   ۳ – گرفتن تائید مدیر گروه یا استاد مربوطه در صورتی که دانشجو هستید.
   با آرزوی موفقیت
   موسسه عصر زبان